Hakkımızda

TeknoMc Bilişim 20 yıllık bilgi birikimiyle, teknik servis ve satış konusunda uzmanlaşmış ekibiyle kurumsal – bireysel hizmetler veren, müşterilerine toplu çözümler sunan bir teknoloji firmasıdır. Profesyonel hizmetler en önem verdiğimiz alanların başında gelmektedir.

1 Ocak 2009 yılında kurulan firmamız, 2013 yılı itibari ile TeknoMac ismini TeknoMc olarak değiştirip marka tescilini yapmış ve global firmalar arasında yerini almıştır.

2013 yılında yenielma.com olarak kullandığımız online satış platformunu 2018 yılı itibari ile teknomc.com e-Mağaza ile online da faaliyetine devam etmektedir.

TeknoMc Bilişim’in amacı; teknoloji alt yapınızı ve uygulamalarınızı inceleyerek var olan sorunlara acil olarak çözümler üretmek, yeni teknolojilerle sizleri buluşturmak ve teknolojiyi daha verimli kullanabilmenizi sağlamaktır.

Vizyonumuz

Satış, danışmanlık ve teknik servis hizmetinde kaliteli, profesyonel hizmetler vermek, verdiğimiz tüm hizmetlerde maksimum verimliliği sağlamak, her an müşterilerimizin yanında olmak ve müşteri isteklerini daima ön planda tutmaktır.

Misyonumuz

Bilişim konusunda çözümlerimiz; satış, danışmanlık, teknik servis hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak güven veren bir firma olmaktır.